Rüyada beyaz karla oynamak

Rüyada beyaz karla oynamak başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, büyük kazanç sağlanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz karla oynamak gördüyseniz:

  • Ani gelişmeler belli bir girişiminizi hızlandırabilir ya da kar elde edeceğiniz bir yöne ilerlemeniz için neden oluşturabilir.

Rüyada beyaz karla oynamak köşeye sıkıştıracağına, işlerini yoluna sokacağına işaret eder.

Rüyada karla görmek çok mutlu bir hayata sahip olacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada karla kaplı dağ görmek sürekli ağlamaklı olacağına, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına işaret eder.

Rüyada evin karla dolması üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, dualarının karşılığını göreceğine yorulur.

Rüyada arabanın karla kaplanması bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada karla karışık dolu rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karla yağmur görmek elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına delalettir.

Rüyada kar görmek karla oynamak yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments