Rüyada beyaz koridorda yürümek

Rüyada beyaz koridorda yürümek bununla yüceleceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz koridorda yürümek gördüyseniz:

  • Duygusal, entelektüel veya estetik anlamda farklı maceralara açık bir yıldasınız.

Rüyada beyaz koridorda yürümek başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, çok büyük paralar kazanılacağına inanılır.

Rüyada beyaz bir koridorda yürümek sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına işarettir.

Rüyada koridorda yatmak girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine işaret eder.

Rüyada koridorda gezmek aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada karanlık koridorda koşmak uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada koridorda yürümek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine rivayet eder.

Rüyada koridorda kaybolmak ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine delalettir.

Rüyada karanlık koridorda yürümek gün yüzü görmeyeceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments