Rüyada beyaz posta güvercini görmek

Rüyada beyaz posta güvercini görmek rahatın ve konforun yerine geleceğine, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, başarısının yükseleceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine yorulur.

Rüyada beyaz posta güvercini gördüyseniz:

  • Uzun süreli imzalar atılabilir.

Rüyada beyaz posta güvercini görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz güvercini kurtarmak akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz güvercini eline almak yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada beyaz posta kutusu görmek atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, özel muamele göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercini uçarken görmek işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, işlerini yoluna koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz güvercini evde görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz güvercini kafese koymak iş hayatında rahat edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına alamet eder.

Rüyada beyaz güvercini kediden kurtarmak zararının büyük olacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.