Rüyada bıçakla tavuk kesmek

Rüyada bıçakla tavuk kesmek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, birlikte kâh ağlayacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bıçakla tavuk kesmek gördüyseniz:

  • Ya da önemsemediğiniz fikirleriniz onların en önemli hedefleri olabilir.

Rüyada bıçakla tavuk kesmek hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine delalettir.

Rüyada bıçakla tavuk kestiğini görmek kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kör bıçakla tavuk kesmek huzurunun yerinde olacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bıçakla eli kesilmek başarılı olundukça özgüvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bıçakla öldürmek maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada bıçakla doğranmak büyük bir karamsarlığa kapılacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine rivayet eder.

Rüyada bıçakla öldürülmek onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada bıçakla çizilmek atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.