Rüyada bir annenin elini öpmek

Rüyada bir annenin elini öpmek uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, hayırlı işlere girişileceğine, işinde çok ilerleyeceğine, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir annenin elini öpmek gördüyseniz:

  • Dikkatle dinlemeli be saygılı geri dönüşler içine girmelisiniz.

Rüyada annenin elini öptürmemesi hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, hedeflerini tutturamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir annenin elini öpmek heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine delalet eder.

Rüyada annenin elini kesmesi pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, amaçlarına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen annenin elini öpmek dünyanın kendisine galip gelmesine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin elini yıkamak çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada annenin oğlunun elini öpmesi projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin elini tuttuğunu görmek varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin çocuğunun elini öpmesi büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük ferahlık yaşayacağına, kazançlı işlere girileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments