Rüyada bir başkasının kürtaj olduğunu görmek

Rüyada bir başkasının kürtaj olduğunu görmek hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, yeni bir yola gireceğine, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, ün sahibi olacağına, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir başkasının kürtaj olduğunu gördüyseniz:

  • Egzersiz yapmanız veya bilgili olmak sizi kuvvetlendirebilir ya da size cesaret verebilir.

Rüyada bir başkasının kürtaj olduğunu görmek insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine işaret eder.

Rüyada başkasının kürtaj olduğunu görmek iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada kürtaj olduğunu duymak başarılı bir kariyere sahip olacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bir yakınının kürtaj olduğunu görmek aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin kürtaj olduğunu görmek bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına işarettir.

Rüyada eşimin kürtaj olduğunu görmek yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının kürtaj olduğunu görmek huzurlu günlerin geleceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karısının kürtaj olduğunu görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments