Rüyada bir binanın üst katına çıkmak

Rüyada bir binanın üst katına çıkmak parasının ve makamının artacağına, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, sıkıntıya düşüreceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına, tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yoksulluğa alamet eder.

Rüyada bir binanın üst katına çıkmak gördüyseniz:

  • Unutmamak için bir kenara not almanızda fayda var.

Rüyada bir binanın en üst katına çıkmak başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına, kusursuz bir yaşama kavuşacağına işarettir.

Rüyada bir binanın üst katına çıkmak maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada binanın en üst katına çıkmak çok hayırlı işlere atılacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine işarettir.

Rüyada binanın üst katına çıkmak çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, zararların üst üste geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada allah katına çıkmak işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, bir rahat yüzü görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada bodrum katına inmek bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, rüya sahibinin kazancının artacağına işarettir.

Rüyada allahın katına çıkmak suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada bodrum katına taşınmak kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.