Rüyada bir çocuğun yüzünü yıkamak

Rüyada bir çocuğun yüzünü yıkamak güzel günlerin geleceğine, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine inanılır.

Rüyada bir çocuğun yüzünü yıkamak gördüyseniz:

  • Özet olarak sinirlilik, zor anlamak, insanlarla anlaşamamak, yolculuklarda ufak aksilikler gibi şeylere açıksınız.

Rüyada çocuğun yüzünü ısırmak üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun yüzünü yıkamak kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada küçük çocuğun yüzünü yıkamak büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğun yüzünü morarmış görmek keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun yüzünü silmek ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada küçük bir çocuğun yüzünü yıkamak üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kazancının da azalacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğun yüzünü yıkamak düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğun yüzünü yıkamak dinin emirlerini hiçe sayacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.