Rüyada bir erkeğin bana dokunması

Rüyada bir erkeğin bana dokunması maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sağlığının da yerine geleceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin bana dokunması gördüyseniz:

  • Uzlaşmaya açık olmayan bir durumda duygularınızla hareket etmeniz, bir arkadaşlığınıza, aileyi ilgilendiren bir konuya ya da ilerlediğiniz bir alana zarar verebilecek konuşmalara neden olabilir.

Rüyada bir erkeğin bana dokunması sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin bana yaklaşması pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin bana kızması küslükleri gidereceğine, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin bana su vermesi sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin bana sarılması yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada bir erkeğin bana bakması bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin bana anahtar vermesi kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin bana aşık olması ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments