Rüyada bir erkeğin elini öptüğünü görmek

Rüyada bir erkeğin elini öptüğünü görmek karanlık kişilerle muhatap olacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, büyük işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin elini öptüğünü gördüyseniz:

  • Ortaya koyması ya da yerine getirmesi zor görevler varsa, yanıltıcı sözler vermekten kaçınmanızda fayda var.

Rüyada bir erkeğin elini öptüğünü görmek hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babasının elini öptüğünü görmek inancından sapacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada teyzenin elini öptüğünü görmek çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, verdiği sözleri tutacağına tabir olunur.

Rüyada amcanın elini öptüğünü görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin elini öptüğünü görmek borçlarını bitireceğine, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada babanın elini öptüğünü görmek çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş babanın elini öptüğünü görmek onlara çok bağlı olacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babasının elini öptüğünü görmek doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.