Rüyada bir erkeğin sana tatlı vermesi

Rüyada bir erkeğin sana tatlı vermesi kazaya ve belaya yakın olacağına, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin sana tatlı vermesi gördüyseniz:

  • Mesela duygusal ilişkilerinizi çok fazla abartabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin sana tatlı vermesi canını ve malını garanti altına alacağına, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada birisinin sana tatlı vermesi kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine işarettir.

Rüyada birinin sana tatlı getirmesi çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sana tatlı vermesi çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin tatlı vermesi işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine işaret eder.

Rüyada ölen birinin sana tatlı vermesi dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin sana el uzatması kar sağlayacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin sana iyi davranması çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments