Rüyada bir gözünün küçüldüğünü görmek

Rüyada bir gözünün küçüldüğünü görmek gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada bir gözünün küçüldüğünü gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya çocuklarla ilişkiler dikkat gerektiriyor.

Rüyada sol gözünün küçüldüğünü görmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına inanılır.

Rüyada bir gözünün küçüldüğünü görmek kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada birinin gözünün küçüldüğünü görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine işaret eder.

Rüyada gözünün küçüldüğünü görmek arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, ün yapmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada küçüldüğünü görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş küçüldüğünü görmek bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, şansının kötüye gideceğine delalet eder.

Rüyada insanın küçüldüğünü görmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada eşinin küçüldüğünü görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, işinin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments