Rüyada bir insanın silahla vurulduğunu görmek

Rüyada bir insanın silahla vurulduğunu görmek başarıların çoğalacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, ele geçen kazancın artacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine alamet eder.

Rüyada bir insanın silahla vurulduğunu gördüyseniz:

  • Değişimi yakalamanıza yardım edecek, keyif aldığınız fikirlerinizi veya planlarınızı doğru şekilde sunmanızı sağlayacak olanakları oluşturabilirsiniz.

Rüyada bir insanın silahla vurulduğunu görmek helal lokma yiyeceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına delalettir.

Rüyada insanın vurulduğunu görmek kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına işarettir.

Rüyada silahla birini vurulduğunu görmek her şeyin iyiye doğru gideceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine delalet eder.

Rüyada atın silahla vurulduğunu görmek daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada silahla annemin vurulduğunu görmek çevredeki insanlardan da destek alınacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına yorulur.

Rüyada akrabanın silahla vurulduğunu görmek insanları günah işlemeye teşvik edeceğine, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini silahla vurulduğunu görmek yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına tabir olunur.

Rüyada silahla vurulduğunu ama ölmediğini görmek ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments