Rüyada bir kasa siyah üzüm görmek

Rüyada bir kasa siyah üzüm görmek uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kasa siyah üzüm gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi veya ekonomik başlıkları ilgilendiren konularda uzlaşmacı olmanız da fayda var.

Rüyada kasa kasa siyah üzüm görmek haksızlık ve nankörlük göreceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına alamet eder.

Rüyada bir kasa siyah üzüm görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına inanılır.

Rüyada kasa kasa üzüm görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine rivayet eder.

Rüyada kasa kasa beyaz üzüm görmek yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada bir kasa üzüm görmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kasa ile üzüm görmek birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kasa içinde üzüm görmek elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kasa yeşil üzüm görmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.