Rüyada siyah kara üzüm görmek

Rüyada siyah kara üzüm görmek hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada siyah kara üzüm gördüyseniz:

  • Sonradan bazı şeyleri telafiye çalışmak istemiyorsanız daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada siyah kara üzüm görmek hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına yorulur.

Rüyada siyah kara üzüm yemek geri plana düşeceğine, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya inanılır.

Rüyada kara üzüm ve beyaz üzüm görmek o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara üzüm toplamak yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine yorulur.

Rüyada kara üzüm almak kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada kara üzüm dağıtmak kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara üzüm koparmak kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, giden birinin geri döneceğine tabir olunur.

Rüyada kuru kara üzüm yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments