Rüyada bir kızın tokat atması

Rüyada bir kızın tokat atması huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, variyetinin her geçen gün artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına işarettir.

Rüyada bir kızın tokat atması gördüyseniz:

  • Tabiri caizse kendinizi dizginleyin.

Rüyada bir kızın tokat atması süzüleceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın tokat atması iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın sana tokat atması çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına rivayet eder.

Rüyada bir kızın sana tokat atması şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, uzun yaşayacağına yorulur.

Rüyada tokat atmak ve tokat yemek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine delalettir.

Rüyada yüzünde tokat izi başarılarının tadına varacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına delalettir.

Rüyada tokat ne demek tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tokat atamamak sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments