Rüyada bir yerin fotoğrafını çekmek

Rüyada bir yerin fotoğrafını çekmek kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, ileride çok zengin biri olacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, işlerin çok iyiye gideceğine, ekonomik olarak kalkınacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir yerin fotoğrafını çekmek gördüyseniz:

  • Sizden imkansız şeyler isteyen kişiler olabilir.

Rüyada bir yerin fotoğrafını çekmek aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada bir yerin yıkılması tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına işaret etmektedir.

Rüyada bir yerin kanaması çok güzel bir projenin geçirileceğine, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada bir yerin satılması yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına işarettir.

Rüyada yerin kazılması bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada her yerin lav görmek bir araya geleceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yerin acıması karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına inanılır.

Rüyada bir yerin yandığını ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments