Rüyada birinden bal almak

Rüyada birinden bal almak iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına delalettir.

Rüyada birinden bal almak gördüyseniz:

  • Birbirine zıt olan şeyleri bir araya getirebilirsiniz.

Rüyada birinden öpülmek deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada birinden msj gelmesi asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinden dövülmek ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinden çek almak çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine işarettir.

Rüyada birinden çay almak iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinden hak istemek parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine delalet eder.

Rüyada birinden yağ istemek üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, imkânlarının da genişleyeceğine alamet eder.

Rüyada birinden kek istemek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.