Rüyada birinden tabanca almak

Rüyada birinden tabanca almak işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, çok büyük başarılara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada birinden tabanca almak gördüyseniz:

  • Kazançlarınızı arttırmanıza yardım edecek şeyler öğrenmeye çalışmalısınız.

Rüyada birinden tabanca almak kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinden tabanca mermisi almak kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada birinden tabanca aldığını görmek işten yana kısmetinin kapanacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinden tabanca almak çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına işarettir.

Rüyada birinden tabanca ve mermi almak bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine tabir olunur.

Rüyada birinden tabanca alıp saklamak mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabanca çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına işaret eder.

Rüyada boş tabanca dinini yaşayacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments