Rüyada tabanca

Rüyada tabanca samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, zorlukların ortadan kalkacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tabanca gördüyseniz:

  • Hayat şartlarınızda düzelme olabilir.

Rüyada tabanca yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada boş tabanca işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabanca kırılması kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada patlamayan tabanca emeğinden hayır göreceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına inanılır.

Rüyada tabanca temizlemek yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tabanca gömmek önemli işlere imza atacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına işaret eder.

Rüyada tabanca sökmek maddi sıkıntı içine düşüleceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına alamet eder.

Rüyada belde tabanca maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments