Rüyada birine sığınmak

Rüyada birine sığınmak hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, kazancının artacağına,, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, sevineceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine sığınmak gördüyseniz:

  • Kendiniz için en iyi şekilde yaşamıyorsanız, yaşam tarzınızda gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiyor.

Rüyada birine naz yapmak çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine delalet eder.

Rüyada birine dua oku demek eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada birine sinirlenmek her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birine su dökmek çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada birine muz vermek sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birine sevdalanmak maddeden çok maneviyata önem vereceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine işarettir.

Rüyada birine kin gütmek ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birine yer sormak maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments