Rüyada birinin cennetlik olduğunu görmek

Rüyada birinin cennetlik olduğunu görmek allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada birinin cennetlik olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin şanssızlıkları size fayda getirebilir.

Rüyada birinin cennetlik olduğunu görmek çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada cennetlik olduğunu görmek hayatını ailesine adayacağına, çok iyi şeylere işaret eder.

Rüyada cennetlik olduğunun söylenmesi sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına tabir olunur.

Rüyada cennetlik olmak söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada birini cennetlik görmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cennetlik birini görmek olmayacak hayallere kapılacağına, çok iyi işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sağ birinin öldüğünü görmek düzenli bir işe girileceğine, güzel ve yaşanılır hale geleceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kader Belinay

Benim babam gerçekte az konuşan az duyan madur doğuştan babam için herzaman dua ederim…yine dua ettiğim bir gece ,rüyamda boşluk büyük bir alanda sesler geliyor baban cennetliktir diye bir kaç defa tekrarlanıyor sonra uyandım yorumlarsanız çok sevinirim.teşekkürler