Rüyada birinin kavga ettiğini duymak

Rüyada birinin kavga ettiğini duymak uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına işarettir.

Rüyada birinin kavga ettiğini duymak gördüyseniz:

  • Arada bir onları dürtmeniz iyi olabilir.

Rüyada birinin kavga ettiğini duymak ön plana çıkacağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin köpekle kavga ettiğini görmek borçları varsa ödeyeceğine, iş hayatında terfi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yabancı birinin kavga ettiğini görmek kendisine yeni bir iş bulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin kavga ettiğini görmek kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık birinin kavga ettiğini duymak hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine inanılır.

Rüyada yakın birinin kavga ettiğini görmek her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Rüyada birinin başkasıyla kavga ettiğini görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kavga ettiğini görmek bağının ve bahçesinin de artacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments