Rüyada birinin kavun vermesi

Rüyada birinin kavun vermesi deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, başarılı adımlar atacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kavun vermesi gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız tamamlanması gereken işlerde size yardım etmekten keyif alacaklardır.

Rüyada birinin kavun vermesi mallarının da hayırlı olacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına işarettir.

Rüyada birinin kavun ikram etmesi sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, makam ve söz sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin elinde kavun görmek büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile birinin kavun görmesi masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine alamet eder.

Rüyada kavun tarlasında kavun toplamak sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, kazancının tükenmeyeceğine delalet eder.

Rüyada birinin kavun istemesi hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada birinin kavun aldığını görmek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birinin kavun istemesi elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.