Rüyada birinin kemiğini görmek

Rüyada birinin kemiğini görmek maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, rahatının da yerine geleceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kemiğini gördüyseniz:

  • Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının.

Rüyada birinin kemiğini görmek yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına delalettir.

Rüyada birinin kemiğini kırmak mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe alamet etmektedir.

Rüyada ayak kemiğini görmek amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada kolunun kemiğini görmek kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacak kemiğini görmek bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi ayak kemiğini görmek güç ve kudret sahibi olacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına delalet eder.

Rüyada bel kemiğini görmek anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, uğranılan zararın paylaşılacağına işaret eder.

Rüyada kol kemiğini görmek maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments