Rüyada birinin kızgın bakması

Rüyada birinin kızgın bakması işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin kızgın bakması gördüyseniz:

  • Maddi konularda şanslısınız.

Rüyada birinin kızgın bakması dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin sana kızgın bakması dinin emirlerini hiçe sayacağına, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada birinin size kızgın olması zenginliği bulacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin üstüne kızgın yağ dökülmesi uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, kazancının eksilmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin kızgın bakması sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine inanılır.

Rüyada birinin kızgın baktığını görmek düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına delalettir.

Rüyada birinin sana kızgın olması yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada birinin kızgın olması içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, dertlerin biteceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments