Rüyada birinin kuran okuduğunu söylemesi

Rüyada birinin kuran okuduğunu söylemesi yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada birinin kuran okuduğunu söylemesi gördüyseniz:

  • Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada birinin kuran okuduğunu söylemesi çok mutlu olacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine alamet eder.

Rüyada aileden birinin kuran okuduğunu görmek işlerinin ve düzeninin bozulacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine tabir olunur.

Rüyada başka birinin kuran okuduğunu görmek mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, çıkar için insanlara zulmetmeye delalettir.

Rüyada birinin güzel kuran okuduğunu görmek içine fesat düşeceğine, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kuran okuduğunu görmek yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın birinin kuran okuduğunu görmek çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına delalet eder.

Rüyada birinin sana kuran okuduğunu görmek üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada müslüman olmayan birinin kuran okuduğunu görmek büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.