Rüyada birinin ruj istemesi

Rüyada birinin ruj istemesi yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, işinin ehli durumuna geleceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin ruj istemesi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler neler elde ettiğinizin veya neler başardığınızın farkında olmasalar da, aslında çok fazla şey elde ettiniz.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek tecrübe sahibi olacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin birinin öleceğini söylemesi zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, ruhunun şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin birinin öleceğini söylemesi kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin küçümsemesi akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada küs birinin konuşması çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına tabir olunur.

Rüyada ölü birinin eve girmesi iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin kaçirilmasi çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulur.

Rüyada birinin suçlaması ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments