Rüyada birinin sana baklava vermesi

Rüyada birinin sana baklava vermesi günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana baklava vermesi gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın tekliflerini kabul etmemelisiniz.

Rüyada birinin sana baklava vermesi hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine delalettir.

Rüyada birinin baklava getirmesi sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına delalet eder.

Rüyada birinin baklava yemesi zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada birinin baklava vermesi bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin baklava yapması rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin baklava yemesi kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına alamet eder.

Rüyada birinin elinden baklava yemek yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin baklava yaptığını görmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nuray Ulaş

Rüyamda komsum bana iki tepsi baklava vermekte nedir