Rüyada birinin sana el sallaması

Rüyada birinin sana el sallaması iş hayatında sözü geçen biri olacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, sağlığının bozulacağına, kendisini ona adayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine işarettir.

Rüyada birinin sana el sallaması gördüyseniz:

  • Sağlıkla, finansla veya hukukla ilgili konuların dikkatle ele alınması gerekiyor.

Rüyada birinin sana sarılması hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sana birinin sarılması kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin sana açılması işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin sana dokunması sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ve hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına tabir olunur.

Rüyada birinin sana gülmesi çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine işarettir.

Rüyada birinin sana ruj sürmesi rahat bir hayatı olacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin sana et vermesi başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana çay getirmesi yetki ve söz sahibi olacağına, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.