Rüyada birinin su atmak

Rüyada birinin su atmak çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, başarıya giden yolların açılacağına, günahların af olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine alamet eder.

Rüyada birinin su atmak gördüyseniz:

  • Mali durumunuzu çok iyi gözden geçirmeniz gerekiyor.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin birinin öleceğini söylemesi etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, zor bir duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada birinin birinin öleceğini söylemesi borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birinin ev yaptırması rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine tabir olunur.

Rüyada birinin su serpmesi itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, hastalıklarının düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kek istemesi yıkılacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin tutması kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada birinin zayıflaması sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments