Rüyada birinin yasin okuması

Rüyada birinin yasin okuması sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, rızkının bollaşacağına, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin yasin okuması gördüyseniz:

  • Maddi ya da fiziki düzenlemeler yapabilirsiniz.

Rüyada ölü birinin yasin okuması elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada birinin yasin okuması sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, elinin darda kalmayacağına inanılır.

Rüyada birinin sana yasin okuması yeni bir işe gireceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin yasin vermesi sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada birinin yasin kitabı vermesi çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, işlerinin artacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin başında yasin okumak çok büyük kazanç sağlanacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine delalet eder.

Rüyada birinin yasin oku demesi stresli ve zor günlerin yaşanacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine yorulur.

Rüyada birinin yasin okumasını istemesi yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments