Rüyada birinin sana yasin okuması

Rüyada birinin sana yasin okuması yaşadığı yerden uzak kalacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin sana yasin okuması gördüyseniz:

  • Sizi rekabet ortamına sokmak isteyen kişiler var.

Rüyada birinin sana yasin okuması kazanılan paranın artacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine yorulur.

Rüyada birinin yasin okuması artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birinin yasin okuması rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin yasin vermesi iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, yüzünde güller açacağına işaret eder.

Rüyada birinin yasin kitabı vermesi rütbe edineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin başında yasin okumak onlarla gönül birliği edeceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine işarettir.

Rüyada birinin yasin oku demesi kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen birinin yasin istemesi hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments