Rüyada birinin yüzünde yara görmek

Rüyada birinin yüzünde yara görmek özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, hayallerinin söneceğine, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünde yara gördüyseniz:

  • Belli yatırımlarınız veya vereceğiniz hizmetlerle ilgili konularda sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle bir araya gelmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada ölü birinin yüzünde yara görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına delalet eder.

Rüyada birinin yüzünde yara görmek endişeli durumların son bulacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine yorulur.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünde yara görmek korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına yorulur.

Rüyada birinin yüzünde yara izleri görmek iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada başka birinin yüzünde yara görmek kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına yorulur.

Rüyada birinin başkasının yüzünde yara görmek çok başarılı işlere imza atacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine yorulur.

Rüyada ölen birinin yüzünde yara görmek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına inanılır.

Rüyada birinin yüzünde yara işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments