Rüyada tanıdığın birinin yüzünde yara görmek

Rüyada tanıdığın birinin yüzünde yara görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, işlerin yoluna gideceğine, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünde yara gördüyseniz:

  • Yani duygusal ilişkileriniz sizi çok mutlu edecek seviyede olabilir.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünde yara görmek rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, yanlış bir karar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin yüzünde yara görmek yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin yüzünde yara görmek kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin yüzünde yara görmek her şeyin durağan şekilde süreceğine, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına işarettir.

Rüyada birinin yüzünde yara izleri görmek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine işaret eder.

Rüyada ölen birinin yüzünde yara görmek bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine inanılır.

Rüyada birinin başkasının yüzünde yara görmek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına inanılır.

Rüyada birinin yüzünde yara çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments