Rüyada birisinin terlik giydiğini görmek

Rüyada birisinin terlik giydiğini görmek gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, güven kaybı yaşanacağına, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birisinin terlik giydiğini gördüyseniz:

  • Teklifleri geri çevirmemelisiniz.

Rüyada birisinin terlik giydiğini görmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada erkeğin terlik giydiğini görmek sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, yardımda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı terlik giydiğini görmek hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, yalan söyleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının terlik giydiğini görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine işaret eder.

Rüyada eski bir terlik giydiğini görmek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah topuklu terlik giydiğini görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine tabir olunur.

Rüyada baska birinin terlik giydiğini görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine işaret eder.

Rüyada birinin siyah terlik giydiğini görmek dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments