Rüyada böbreğini çıkarmak

Rüyada böbreğini çıkarmak kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarını gidereceğine, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, kazancının artacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada böbreğini çıkarmak gördüyseniz:

  • Panik size yanlış adımlar attırabileceği gibi küçük kazalarada neden olabilir.

Rüyada böbreğini çıkarmak çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada böbreğini aldırmak büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına delalettir.

Rüyada böbreğini satmak hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, sorunların tamamen biteceğine işaret eder.

Rüyada birine böbreğini vermek ilim irfan sahibi olacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına delalet eder.

Rüyada kardeşine böbreğini vermek çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada böbreğini vermek endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, bereketli yağmurlara delalet etmektedir.

Rüyada böbreğini bağışlamak hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına inanılır.

Rüyada böbreğini eline almak iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.