Rüyada boklu tarla görmek

Rüyada boklu tarla görmek hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, başına türlü belalar geleceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada boklu tarla gördüyseniz:

  • Bazı gerçekler açığa çıkabilir.

Rüyada boklu tarla görmek işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına işarettir.

Rüyada boklu don yıkamak uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada boklu el görmek düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada boklu su basması böylece rahatsızlığından kurtulacağına, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada boklu deniz bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada boklu bez atmak huzura ve rahata kavuşacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boklu wc görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, işlerinin iyi gideceğine delalettir.

Rüyada boklu su temizlemek hilekar ve zayıf tanıdığa, mutluluğa ve neşeye rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments