Rüyada boncuk dizmek görmek

Rüyada boncuk dizmek görmek halinin iyi olduğuna, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, saadetinin yükseleceğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine işarettir.

Rüyada boncuk dizmek gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekiyor.

Rüyada iğneyle boncuk dizmek işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil boncuk dizmek kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada renkli boncuk dizmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada boncuk dizmek görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada inci boncuk dizmek rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, yeni adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada ipe mavi boncuk dizmek sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, istediği başarıyı göstereceğine yorulur.

Rüyada ipe siyah boncuk dizmek sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine delalettir.

Rüyada boncuk dizmek ne anlama gelir sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments