Rüyada buz topu görmek

Rüyada buz topu görmek kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, iyiliğe ve güzelliğe, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, hem de sevdiklerinin olacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada buz topu gördüyseniz:

  • Sizinle aynı ilgi alanlarını veya fikirleri paylaşan kişilerle bir araya gelmeniz veya yeni şeyler denemeniz iniş çıkışlı durumlarla baş etmenize yardım edebilir.

Rüyada havan topu dünya mallarına karşı hırslanacağına, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına inanılır.

Rüyada su topu görmek amacına nail olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada topu atamamak yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, güzel günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada savaş topu iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, yetim sevindireceğine alamet eder.

Rüyada topu tutamamak hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada alev topu bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına işarettir.

Rüyada buz topu görmek kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada ip topu görmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments