Rüyada çenenin kırıldığını görmek

Rüyada çenenin kırıldığını görmek verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine delalettir.

Rüyada çenenin kırıldığını gördüyseniz:

  • Amaçlarınızın üstünden geçmelisiniz.

Rüyada çenenin kırıldığını görmek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine delalettir.

Rüyada çenenin uzaması korkularının ve kuruntularının biteceğine, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çenenin öpülmesi ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada alt çenenin çıkması hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine işaret eder.

Rüyada üst çenenin çıkması zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına alamet etmektedir.

Rüyada çenenin kayması her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına inanılır.

Rüyada çenenin açılmaması yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, zenginlik elde edeceğine delalet eder.

Rüyada çenenin tutulduğunu görmek uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments