Rüyada çeşmede çamurlu ellerini yıkamak

Rüyada çeşmede çamurlu ellerini yıkamak deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına yorulur.

Rüyada çeşmede çamurlu ellerini yıkamak gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeylerle ihtiyacınız olanlar birbiriyle örtüşmüyor.

Rüyada çeşmede çamurlu ellerini yıkamak çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada ellerini çeşmede yıkamak uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine tabir olunur.

Rüyada çeşmede ellerini yıkamak maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine delalet eder.

Rüyada birinin ellerini çamurlu görmek üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, makamının ve ününün artacağına yorulur.

Rüyada çamurlu ellerini yıkamak kendini tatmin etmek için yaşayacağına, işlerindeki bereketin kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada ellerini çamurlu görmek uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada çeşmede su isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada çeşmede kap yıkamak çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments