Rüyada çiğ karaciğer görmek

Rüyada çiğ karaciğer görmek sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, işlerinde başarı elde edeceğine ve allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine tabir olunur.

Rüyada çiğ karaciğer gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi paylaşmanız anlaşılmanızı kolaylaştırabilir.

Rüyada çiğ karaciğer görmek küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına rivayet eder.

Rüyada karaciğer ameliyatı sözünde duracağına, hep dua edeceğine, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karaciger hastaligi sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına delalettir.

Rüyada karaciğer kesmek yaptığı her işle adından söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına inanılır.

Rüyada akciğer ve karaciğer görmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine işarettir.

Rüyada karaciğer nakli olmak gülmek suretiyle şifa bulacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karaciğer satın almak her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, lüksüne de lüks katacağına delalet etmektedir.

Rüyada karaciğer yemek görmek sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments