Rüyada çocuğunun verem olduğunu görmek

Rüyada çocuğunun verem olduğunu görmek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına delalet eder.

Rüyada çocuğunun verem olduğunu gördüyseniz:

  • İletişimin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada çocuğunun verem olduğunu görmek o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin verem olduğunu görmek sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının verem olduğunu görmek sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına tabir olunur.

Rüyada verem olduğunu öğrenmek kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, sağlığının geri geleceğine delalettir.

Rüyada eşinin verem olduğunu görmek işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, iş hayatında zarar edileceğine, hata yapılacağına delalettir.

Rüyada başkasının verem olduğunu görmek sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin verem olduğunu duymak sarsılacağına, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına işarettir.

Rüyada kızının verem olduğunu görmek kazancının çok düşeceğine, ilim irfan sahibi olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.