Rüyada deniz üstünde yürümek

Rüyada deniz üstünde yürümek canın ve malının da her zaman güvende olacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, büyük bir yenilgi alacağına, zarar edeceğine, bazı zevklerinden geri kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz üstünde yürümek gördüyseniz:

  • Her şeyi iyice anlamadan harekete geçmemelisiniz.

Rüyada deniz üstünde zıplamak sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz üstünde sallanmak zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada deniz üstünde durmak aile içinde her şeyin yolunda olacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz üstünde yürümek pek çok olumlu gelişmelere, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada deniz üstünde yol görmek muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada deniz üstünde görmek ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada deniz üstünde oturmak hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada deniz üstünde yatmak rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.