Rüyada devasal kaplumbağa görmek

Rüyada devasal kaplumbağa görmek hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına alamet etmektedir.

Rüyada devasal kaplumbağa gördüyseniz:

  • Uğraşılması zor durum, ilişki, iş veya kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada devasal kaplumbağa görmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada taş kaplumbağa uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iri kaplumbağa görmek o masumların bedduasını alacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa tekmelemek güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, sorunların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada kaplumbağa tutmak cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, işlerinde aksama olacağına yorulmaktadır.

Rüyada konuşan kaplumbağa saygınlığına leke sürüleceğine, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine rivayet eder.

Rüyada kaplumbağa kovalamak meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine delalet eder.

Rüyada iki kaplumbağa görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments