Rüyada devlet başkanına hediye vermek

Rüyada devlet başkanına hediye vermek ipliklerini pazara çıkaracağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, sonucun kendisi için çok iyi olacağına, refaha erişileceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, darlık içine düşeceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada devlet başkanına hediye vermek gördüyseniz:

  • Olan biteni dikkatle ele almalı, kendi pozisyonunuzu da koruyacak şekilde hesaplayarak hareket etmelisiniz.

Rüyada devlet başkanına hediye vermek ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet başkanına selam vermek bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, maddi sıkıntıların biteceğine işarettir.

Rüyada devlet başkanına küfür etmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada devlet başkanına kahve yapmak büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına delalet etmektedir.

Rüyada devlet başkanına nasihat etmek herkesin şaşırtılacağına, ağız tadının kaçacağına yorulur.

Rüyada devlet başkanına derdini anlatmak kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına işarettir.

Rüyada devlet başkanına yemek vermek aralarında bir konuşma geçeceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine alamet eder.

Rüyada devlet başkanına aşık olmak kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.