Rüyada dişlerimi gördüm

Rüyada dişlerimi gördüm sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, hasta olanlar için şifa bulmaya, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, borçlarını ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada dişlerimi gördüm gördüyseniz:

  • Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız işinize yarayacak.

Rüyada dişlerimi temizletmek kazancın her geçen gün daha da artacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine yorulur.

Rüyada dişlerimi gördüm dertlerin dermanının bulunacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına tabir olunur.

Rüyada dişlerimi beyaz görmek işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, zor ve kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada dişlerimi görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada dişlerimi yaptırmak suç işleyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına delalettir.

Rüyada dişlerimi beyazlatmak işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dişlerimi çektim aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dişlerimi sıkmak deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments