Rüyada doktora sarılıp ağlamak

Rüyada doktora sarılıp ağlamak sorunların çözüm bulacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, borçlarının kalmayacağına, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada doktora sarılıp ağlamak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size olan sevgi veya ilgilerini göstermelerini bekleyebilirsiniz.

Rüyada doktora sarılıp ağlamak düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına delalettir.

Rüyada doktora geç kalmak elindekileri de kaptıracağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktora su vermek işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, sağlık sorunları yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada doktora diş çektirmek maddi durumun daha kötü bir hal alacağına, rahatının kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada doktora çıkmak hanesindeki rızkın eksileceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine delalet eder.

Rüyada doktora görünmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada bir doktora yardım etmek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, çok sorunlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ailece doktora gitmek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.