Rüyada dolapta karpuz görmek

Rüyada dolapta karpuz görmek kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, haklılığının anlaşılacağına, edilen duaların tutacağına inanılır.

Rüyada dolapta karpuz gördüyseniz:

  • Yapabileceklerinize odaklanın.

Rüyada dolapta karpuz görmek işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine işarettir.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz toplamak verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına alamet eder.

Rüyada karpuz karpuz görmek dünya hayatında huzurlu olmaya, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere işaret eder.

Rüyada dolapta et isminden sıkça söz ettireceğine, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına inanılır.

Rüyada dolapta muz görmek tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada dolapta uyumak diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, kendisini keşfedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolapta baklava görmek başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine delalet eder.

Rüyada dolapta pasta görmek maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments